fbpx

HAKKINDA

Teklif İsteyin ! Halihazır ihtiyaçlarınız için iletişime geçin !

Surveyhands Hakkında

Surveyhands farklı disiplinlerin ölçüm ihtiyaçlarını karşılamak adına 3 boyutlu ölçüm teknolojilerini kullanarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda proje hassasiyetlerini gözeterek ölçme ve belgeleme yapan bir mühendislik firmasıdır.

Özellikle lazer tarama ve drone ile haritalama teknolojilerinde geniş bir bilgi birikimi ve tecrübemiz bulunmaktadır. 3 Boyutlu ölçümler yapan bu sistemler, projeye uygun şekilde projekte edilirse yüksek doğruluk ve güvenilir sonuçlar vermektedir. 

İnşaat, Maden, Arkeoloji, Mimari, Enerji gibi farklı disiplinlerin yanında 3 boyutlu güvenilir ve sağlıklı verilere ulaşmak isteyen BIM Projeleri ve mekan içi belgeleme ve tanıtma ihtiyacı duyan diğer disiplinlere de güvenilir ve hızlı sonuçlar üretmek için çalışmalar yapmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır. 

Surveyhands, yüksek teknoloji ölçüm sistemleri ile proje paydaşlarının ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve en doğru veri setlerini üretmeyi ve süreç içerisinde projeye gereken hassasiyeti göstermeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz da biz geliştikçe ilerleyecektir !

  • Yurt içi ve yurt dışında güvenilir 3 boyutlu ölçümleme hizmeti sağlamak
  • Farklı disiplinlere 3 boyutlu analiz edilebilir çözümler üretmek
  • Ölçümleme üzerine son teknolojiyi takip ederek yenilikçi çözümler üretmek

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve değişen teknolojik gelişmeler ışığında, en ileri teknolojiyi kullanarak, sektör profesyonellerine uygun, kullanılabilir ve doğru 3 boyutlu anlamlı veriler üretip projenin ilerleyen aşamalara sağlıklı bir şekilde geçişini sağlamak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Ölçme, belgeleme ve 3 boyutlu modelleme ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçin. 

Ölçme ve Belgeleme projelerinizde çözüm ortağınız olalım !